Gün
Saat
Dakika
Saniye
Duyurular :
Kurs kayıtlarımız başlamıştır. Kurs taleplerinizi bekliyoruz...

Kongre Kayıt

Kayıt Tipi 10 Mayıs 2021'e kadar 10 Mayıs 2021 ve sonrası
Premium Kayıt Uzman Doktor 4000 TL 4900 TL
Uzman Doktor 2000 TL 2800 TL
Eczacı, Araştırma Görevlileri, Yan Dal Araştırma Görevlileri, Aile Hekimleri 1500 TL 1900 TL
Tıp Fakültesi ve Diğer Sağlık Bilimlerinin Öğrencileri, Hemşire, Beslenme Uzmanı 1000 TL 1300 TL
Sektör Temsilcisi 4000 TL 4900 TL

Kayıt ücretlerine %8 KDV ilave edilecektir.

Not: Çocuk enfeksiyon hastalıkları yandal araştırma görevlisi, kayıt ücreti ödemesini bireysel olarak kendisi yapıyorsa ödeme Yan Dal Araştırma Görevlisi olarak, kayıt ücreti bir destekçi (sponsor) tarafından ödeniyorsa ödeme uzman kayıt ücreti olarak yapılır.

* Tıp ve Sağlık Bilimleri alanında okuyan öğrenciler, uzmanlık ve yan dal uzmanlık eğitimi alanlar ve aile hekimleri derneğe katılım amaçlarını yazılı olarak iletmeleri kaydı ile kayıt ücretlerinde %75 oranında dernek eğitim desteği bursu alabilirler.

* Uzman doktorlar kongre kayıtlarını münferit olarak gerçekleştirmeleri durumunda, derneğe katılım amaçlarını yazılı olarak iletmeleri kaydı ile kayıt ücretlerinde %50 oranında burs alabilirler.

* Çocuk enfeksiyon hastalıkları yan dal eğitimi alanlar ve uzmanları, dernek web sayfasında ilan edilmiş olan burs koşullarını sağlamak kaydı ile tam burslu olarak kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler.

* Burs talepleri Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği tarafından değerlendirilecektir.

* Burs başvuruları, kişisel başvuru olması durumunda değerlendirilecektir.

Başvuru; sekreter@cocukenfeksiyondernegi.org

* Kayıt ücreti dahilinde (tam ödenmesi koşulu ile) kongre süresince tüm kongre alanlarına katılım ve kongre kitinin adreslerine (tüm Türkiye) ulaştırılması dahildir.


Çevrimiçi Kongre Kayıt Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Her yıl gelişen ve daha da büyüyen Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi, 2021 Kongresi‛nde de size tam bir dijital deneyim ve programın her alanında yer alma fırsatı sunuyor!

* Premium kayıt kongre tarihleri olan 08 - 14 Haziran 2021 tarihlerinde ve sonrasında 3 ay boyunca kongrede yapılan tüm sunumlara ve oturum kayıtlarına arşiv kısmından erişim.

* Bilimsel programa katılım.

* Uydu sempozyumlarına katılım.

* Kongre Kiti (Katılımcı hekimlerin adreslerine kargo ile gönderilecektir. Kongre çantası, maske, bloknot, kalem, kongre özetlerinin ve bildirilerinin yer aldığı USB bellek)

* Firmaların stantlarını online ziyaret etme ve dijital stant alanlarında görüntülenen içerikleri keşfederek, sektör temsilcileri ile doğrudan iletişim kurma imkanı. Görüşmeler randevu usulü yapılmaktadır.

* TTB kredilendirmesi.

* Geri bildirimde bulunma. Kongredeki oturumları değerlendirmek ve programın genel kalitesini iyileştirmemize yardımcı olmak için kısa oturum anketlerine katılım.


Hesap Numaraları
DMC IPEK YOLU TURIZM HIZMETLERI VE YATIRIMLARI LTD STI.
Banka : Garanti Bankası
Hesap : 6292249
IBAN : TR 08 0006 2000 3570 0006 2922 49
Şube : Mecidiyeköy Meydan - Şube Kodu: 357


Firmalara Önemli Not

* Yapılacak olan ödemelerde Dekont açıklamasına kongre kodu olan 21014 ibaresinin ödemelerinizin takibi açısından yazılması gerekmektedir.

* Ödeme dekontu ile firma fatura bilgilerinizi (kongre bitiminde tarafınıza gönderilecek olan fatura için) aşağıda belirtilen e-posta adresine gönderilmesi ve teyid alınması gerekmektedir.

NOT : Kongre sonrasına bırakılan kayıt ve sponsorluk ödemeleri, kalan bakiye üzerinden aylık %5 zamlı olarak tahsil edilecektir.


Katılımcılara Önemli Not

* Yapılacak olan ödemelerde Dekont açıklamasına kongre kodu olan 21014 ibaresinin ödemelerinizin takibi açısından yazılması gerekmektedir.

* Ödeme dekontu ile TC Kimlik Numarası ve Adres bilgilerinizi (kongre bitiminde tarafınıza gönderilecek olan fatura için) aşağıda belirtilen e-posta adresine gönderilmesi ve teyid alınması gerekmektedir.

E-Posta: cocukenfeksiyon@netkongre.com


İptal Koşulları

* 14 Mayıs 2021 tarihine kadar yapılan iptallerde alınan ödemenin %50‛si iade edilecektir.

* 14 Mayıs 2021 ve sonrası yapılan iptallerde iade yapılmayacaktır.

* İptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir.

* Tüm iade işlemleri yapılacak olan hesap kapama mutabakatına istinaden kongre bitiminde yapılacaktır.

* Kongrenin Covid-19 veya başka bir küresel pandemi sebebiyle 2022 veya farklı bir yıla ertelenmesi durumunda, firmanın ödediği toplam meblağ yapılacak olan kongre için belirlenmiş olan güncel bedeller üzerinden yapılacak olan sponsorluk toplamından düşülecektir. Firmanın katılımını iptal etmesi durumunda o günün iptal şartları uygulanacaktır.

Arkadyas